Gėlių transportavimo sprendimai

Nėra nieko maloniau kaip gauti nuostabią ir kvapnią gėlių puokštę, kuri džiugina ne tik ypatingų progų metu, tačiau ir be jokios priežasties. Verslininkai intensyviai stengiasi, kad žmonės galėtų artimuosius džiuginti kvapniomis, šviežiomis ir tuo pačiu egzotiškomis gėlėmis, kurios komponuojamos tarpusavyje arba dovanojamos pavienės. Tiesa, siekiant gaminti puokštes tik iš gyvų, labai kvapnių, paprasčiausiai „gyvastimi kvepiančių“ gėlių – reikalingas kokybiškas ir greitas atvežimas iš jų auginimo vietų.


UAB „Olgama“ kasdienybė – gėlių transportavimas. Tai darbas, kuris reikalauja detalumo, kruopštumo, atidumo ir greičio, tad jį būtina palikti tiems, kurie pasižymi visomis šiomis savybėmis ir gali garantuoti aukščiausias paslaugas už konkurencingą kainą.


UAB „Olgama“ – krovinių pervežimas, kai reikia kruopštumo

  • Įmonės darbuotojai supranta, kad gėlių žydėjimo laiko tarpas – ribotas, tad garantuojamas labai greitas pristatymas. Ne tik skintos, tačiau ir kambarinės gėlės pristatomos per maksimaliai trumpiausią laiko tarpą, kad gėlės išlaikytų savo grožį bei kvapą.

  • Gėlių transportavimo metu dirba du vairuotojai. Taip užtikrinamas ne tik kur kas efektyvesnis gėlių pristatymas, tačiau taip pat ir tinkama priežiūra, reguliarus jų tikrinimas.

  • Pervežimui naudojamos refrežiratoriai-puspriekabės pritaikytos specialių vežimėlių - CC konteinerių gėlių pervežimui (43 CC). Gėlėms sukuriamas tobulas mikroklimatas, kuris padeda išlaikyti gėlių šviežumą, garantuojama, kad gėlės nesiskirs savo išvaizda paėmimo dieną nuo pristatymo dienos.

  • Pagrindinės UAB „Olgama“ kryptys: Olandija, Rusija, Lietuva, Lenkija. Visgi, įmonės garantas – lankstumas, tad prisitaikę prie individualių klientų poreikių tuo pačiu siūlo ir jiems tinkamiausius pasiūlymus. Ypač dažnai pateikiamas užsakymas - gėlių pervežimas iš Olandijos refrežiratoriais. Įmonė yra šios sferos profesionalai.

  • Gėlių transportavimas atliekamas už konkurencingą kainą, juolab, siūlomi individualūs pasiūlymai, tad visada galite susisiekti asmeniškai ir bus rastas geriausiai poreikius tenkinantis kompromisas.

  • Krovinių pervežimas atliekamas informuojant užsakovą apie maršrutą ir suteikiama galimybė sekti krovinį GPS sistemoje.

  • Gėlių pervežimas iš Olandijos refrežiratoriais užsakomas kartu su įvairiais floristikai reikalingais priedais, tad transportuojamos ne tik gėlės, tačiau ir saugaus pervežimo reikalaujantys dekoro elementai, kaip: sausas ledas, Valentino dienai arba Kovo 8-ai skirti papuošimai, jau iškart sukomplektuotos gėlių puokštės bei kiti su floristika susiję siuntiniai. Transporto logistika atliekama profesionaliai ir pagal kiekvieno poreikius.

  • UAB „Olgama“ tikslas – maksimaliai patenkinti klientų poreikius. Kadangi ilgametė patirtis padėjo atrasti daugiau būdų, galimybių bei lankstumo svarbą – įmonė pasiruošusi gėlių pristatymą padaryti lengvu, greitu ir paprastu procesu, kuris iš užsakovo nereikalauja nieko.

  • Transportuojamos labai skirtingos gėlės: pavasarinės gėlės, tulpės, kurios aktyviai perkamos kovo 8- osios proga bei Mamos dienos proga, mėgstamos ir daugiametės kambario gėlės, populiariausios rožės, daugiametės darželio gėlės bei kitos gėlės urmu, tad vienu kartu patogiai atvežamas visas siuntos turinys, koks reikalingas klientui.

  • Transporto paslaugos apima ir labai detalias konsultacijas, tad jeigu turite kokių nors klausimų – susisiekite su UAB „Olgama“  ir gausite atsakymus į visus Jums aktualius klausimus susijusius su gėlių transportavimo paslaugomis iš Olandijos bei kitų Europos miestų.

Gėlių transportavimas reikalauja žinių, reikalingos technikos bei patirties, kadangi netinkamas pervežimas gali kainuoti gėlių kokybę. Štai todėl užsakydami gėles iš Olandijos, Rusijos, Lenkijos ar kurio nors Lietuvos miesto – turite kreiptis į specialistus, kuriems gėlių pervežimas yra kasdieninis darbas.


Kokybė reikalauja profesionalumo, o UAB „Olgama“   gali Jums ją suteikti!