Paslaugos

Plečiantis verslui ir augant rinkai daugelis verslininkų išbando ir sėkmingai įsidirba užsienyje, bendradarbiauja tarpusavyje ir siekia našumo skirtingose sferose. Natūralu, kad tokiu atveju Europos šalių gyventojams logistikos įmonės tampa tarpininku, kuris padeda sujungti dviejose skirtingose valstybėse dirbančių įmonių poreikius, tampa grandimi, kuri palaiko ir optimizuoja našius pervežimo sprendimus, garantuoja, kad abiejų verslininkų poreikiai bus maksimaliai patenkinami.


UAB „Olgama“ - saugus, greitas, kokybiškas ir labai lankstus krovinių pervežimas prisitaikantis prie kiekvieno kliento poreikių. Nes UAB „Olgama“  komanda puikiai supranta, kokį svarbų darbą atlieka ir stengiasi ištiesti lengvai pasiekimas tiltus tarp skirtingose valstybėse dirbančių verslininkų.


UAB „Olgama“  krovinių pervežimo paslaugos apima šias sferas:

Pervežimai kelių transportu

Transporto paslaugos apima saugų, greitą bei kokybišką krovinių pervežimą iš vienos į kitą valstybę. Teikiamos pilnai sukomplektuotų arba dalinai sukomplektuotų krovinių pervežimo paslaugos prisitaikant prie kiekvieno kliento poreikių. Teikiamas ir pavojingų krovinių pervežimas, kurio metu taikomas papildomas saugumas ir užsitikrinama, kad kroviniai saugiai pasieks tikslą, pervežimas bus atliekamas greitai, krovinių transporto paslaugos kaina bus lanksti.  Taip pat siūlomas negabaritinių krovinių pervežimas. Transportavimo paslaugos suteikiamos Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Pervežimai oro transportu

Krovinių gabenimas oro transportu – vienas greičiausių ir saugiausių krovinių pervežimo būdų. Logistikos paslaugos oru apima ne tik krovinio pristatymo darbus, tačiau ir reikalingų dokumentų sutvarkymą, kad klientui nereikėtų dėl nieko rūpintis.  Oro transportas apima ne tik krovinio gabenimo, tačiau ir pristatymo konkrečiu adresu paslaugą, taigi, klientui nereikia dėl nieko rūpintis – viskas bus atlikta nuo A iki Ž.

Pervežimai jūrų transportu

Ypač didelių krovinių pervežimas reikalauja specialios įrangos, kuri be jokio vargo tinkamai pervežtų kliento užsakymą. Tokiu atveju paprasčiausias transportavimo būdas – jūrų transportas. UAB „Olgama“   teikiamas pervežimas jūrų transportu Lietuvoje bei užsienio šalyse.  Kroviniu pervežimo kainos Europoje kinta priklausomai nuo krovinio, laiko tarpo, šalies bei daugelio kitų niuansų, kuriuos įvertinus UAB „Olgama“ atstovai gali nustatyti preliminarius kainoraščius, tad siūlome susisiekti individualiai. Ne tik gausite  atsakymus į Jums aktualius klausimus, tačiau ir paprasčiau apsispręsite, ar ekspedijavimas jūra Jums tinkamas pasirinkimas. Taip pat siūlomas, negabaritinių krovinių transportavimas.

Sandėliavimas

Logistika apima ne tik pervežimo, tačiau taip pat ir sandėliavimo paslaugas, kurios padeda tinkamai pasirūpinti kroviniais. UAB „Olgama“ bendradarbiauja su sandėliavimo paslaugas Lietuvoje bei užsienio valstybėse teikiančiomis įmonėmis, kurios garantuoja, kad krovinys saugiai sulauks savo transportavimo dienos. Sandėliavimo metu parenkama pagal krovinio pobūdį labiausiai tinkama vieta, sukuriamas jai geriausiai tinkamas mikroklimatas, kuris padeda išvengti bet kokių krovinio pažeidimo niuansų.

Muitinės tarpininkavimas

Pervežant krovinius reikalingos muitinės paslaugos. Visais su muitine susijusiais niuansais pasirūpins UAB „Olgama“, kad užsakovui dėl nieko netektų stengtis, jis galėtų ramiai laukti, kol krovinys pasieks tikslą. UAB „Olgama“ muitinėje suteikiamos paslaugos: dokumentų paruošimas eksporto arba importo procedūroms įgyvendinti bei visapusiškas kliento atstovavimas atliekant tam tikras muitinėje reikalingas procedūras. Suteikiamos visos paslaugos, kurios reikalingos sėkmingam krovinio transportavimui.

Krovinio draudimas

Galiausiai,  UAB „Olgama“ teikia ir krovinio draudimo paslaugas. Pervežimai apdraudžiami ir padengiami remiantis CMR konvencijos apribojimais. Rekomenduojame apdrausti kiekvieną krovinį, taip maksimaliai apsisaugant dėl jo kokybės bei efektyvaus pristatymo.  Nepaisant to, kad UAB „Olgama“ teikiamos vežimo paslaugos atitinka aukščiausius reikalavimus ir visada vykdomos greitai bei profesionaliai, visgi, papildomas draudimas visada yra vertingas pasirinkimas, kuris Jums leis jausti dar ramesniu, kad  krovinys saugiai pasieks tikslą. Draudimas suteikiamas gabenimui oru, vandeniu bei  kelių transportu. Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su UAB „Olgama“.