Vežėjams

UAB „Olgama“ pervežimo paslaugos pritaikytos prie skirtingų klientų poreikių. Kaip jiems tai pavyksta? Paprasčiausiai įmonėje dirba labai atsakingi, nuoširdūs ir savo darbą mylintys darbuotojai, kurie stengiasi visapusiškai patenkinti klientų poreikius bei lanksčiai vertinti kiekvieną situaciją. Norėdami pagerinti aptarnavimo bei paslaugų suteikimo kokybę UAB „Olgama“ nuolatos plečia savo komandą ir bendradarbiauja su vis didesniu skaičiumi atsakingų įmonių, kurioms tai pat svarbu profesionaliai suteikti paslaugas.


UAB „Olgama“ ypač didelį dėmesį teikia vežėjams, kurie tampa svarbiu tarpininku garantuojančiu, kad krovinių pervežimo paslaugos bus suteikiamos labai kokybiškai bei lanksčiai. Norėdami pagerinti savo verslo kokybę UAB „Olgama“ nuolatos samdo naujus vairuotojus, kurie yra suinteresuoti kokybiškai teikti krovinių pervežimą. Juk transporto logistika – labai dinamiška sfera ir augant eksporto bei importo kiekiams – tuo pačiu auga ir krovinių transportavimo poreikis.


UAB „Olgama“ komanda didelė, tačiau ji nuolatos „auginama“, kad kartu su geriausiais krovinių pervežimas būtų profesionaliausias.


Sudominome?


UAB „Olgama“ nuolatos reikalingi vežėjai, tad jeigu norite tapti profesionalios komandos dalimi – susisiekite. Pagal Jūsų poreikius bus pasiūlomas pats geriausias variantas, kuris leis lavinti savo pervežimo įgūdžius Lietuvoje, visoje Europoje ir ne Europos šalyse.


  • Ieškomi vežėjai skirtingose šalyse ir skirtingais maršrutais, tad priklausomai pagal vežėjo patirtį, kompetenciją ir poreikius – įmonė galės jam pasiūlyti tinkamiausią maršrutą.

  • Krovinių pervežimas yra lankstus ir labai dinamiškas darbas, tad varijuojant užsakymais bus pasiūloma ir individuali bei lanksti atsiskaitymo sistema, kuri tenkina veržėjo interesus.

  • Siūlomas, pagal poreikius, ir savalaikiškas apmokėjimas už suteiktas paslaugas.

  • Krovinių ekspedijavimas - malonus darbas malonioje kompanijoje. Visi vairuotojai palaiko glaudžius ryšius, įmonė stengiasi išlaikyti bendradarbiavimo atmosferą, puoselėjama organizacinė kultūra. Kuomet pervežimui reikalingas ne vienas vairuotojas – pagal poreikius suderinami kolegos, kurie nori dirbti kartu.

  • Krovinių pervežimas Lietuvoje ir Europoje įgyvendinamas vairuojant puikios kokybės, techniškai tvarkingas, naujausias ir komfortabilias transporto priemones, kurios jums padės mėgautis savo darbu.

  • Transporto įmonės vertina savo vežėjus, tad prisitaikydama prie kiekvieno poreikių siūlo lanksčias darbo sąlygas ir grafiką, kuris tenkina pervežimo paslaugas teikiančio asmens interesus.

Jeigu Jus domina UAB „Olgama“ pasiūlymas ir norite tapti jos dalimi – susisiekite, klauskite ir galbūt gavus atsakymus bus paprasčiau apsispręsti, ar pervežimai yra Jus dominanti sfera.


Krovininio transporto paslaugos – XXI amžiaus kasdienybė. Jūs gyvenate laiku, kai eksportavimas bei importavimas pasiekė aukščiausią lygį, tad būdamas to dalimi galite arčiau susipažinti su logistika bei jos įgyvendinimo etapais. Vežimo paslaugos profesionalams suteikia galimybę pamatyti Europą, kadangi pagal poreikius gali būti pasirenkama skirtinga transportavimo kryptis. Tam tikra prasme transporto kompanijos suteikia galimybę atrasti, pažinti ir susipažinti su Europa bei verslu. Lietuvos vežėjai, kurie dirba Respublikos ribose, apsiriboja kur kas trumpesniais maršrutais, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori likti arčiau savo namų, šeimos ir nemėgsta ilgų išvykų. Tuo tarpu klajojantiems ir žingeidiems - transporto paslaugos Europoje yra puikus pasirinkimas, kuris dažnai skatina vis plėsti savo ekspedijavimo įgūdžius ir didinti maršrutus, kurie gali būti ilginami susitarus su UAB „Olgama“.


Transportas ir logistika – lanksti sfera, o UAB „Olgama“ pasirūpins, kad lankstumas padėtų prisitaikyti prie kiekvieno vežėjo poreikių, džiaugtis atradus profesiją, kuri padeda ne tik užsidirbti, tačiau ir daug išmokti, pakeliauti, pažinti ir susipažinti su verslo, logistikos niuansais bei visa Europa.


UAB „Olgama“ gali būti geriausias tavo pasirinkimas!